Ünlü Modacıların 2019 Gelinlik Modelleri düğün hazırlığı yapan genç kızlara birbirinden şık ve zarif modeller sunuyor. Trendlere ve modaya fazlasıyla önem verenlerin gelinlik tercihlerini de bu doğrultuda yapmak isteyeceklerini varsayarak onlar için önemli tüyolar hazırladık. . 2019 gelinlik modası dendiğinde karşımıza sadeliğin ve zarafetin ön planda olduğu gelinlik modelleri çıkıyor. Farklı zevk ve tarzlara hitap eden her modelde gelinliğin rahatlıkla bulunabileceği bu yılın trendleri arasında tül kumaşlar, uçuş uçuş pelerinler, transparan detaylar, danteller ve üç boyutlu işlemeler yer alıyor. İddialı görünmek isteyen cesur gelinler için de birbirinden özel tasarımların hazırlandığı 2019 gelinlik koleksiyonlarında her vücut tipine uygun, şıklığıyla baş döndüren modeller sizleri bekliyor.

Oscar De La Renta 2019 Gelinlik Modelleri

oscar de la renta 2019 gelinlik modelleri nasıldır

Oscar De la Renta Gelinlik modelleri cesur ve nefes kesen tanımlarıyla anılır.  Modacı bu senenin kreasyonun da şeffaf tül üzerine nakış işlemeler kullanmış.  Prenses gelinlik modellerinin yoğunlukta olduğu kreasyonda cesur seçimler yapmak isteyen gelin adaylarını etkileyecek modeller var.

Elie Saab 2019 Gelinlik Modelleri

elie saab 2019 gelinlik modelleri nasıldır

Dünyada gelinlik  modasının yönünü değiştiren isimlerin başında gelen Elie Saab 2019 gelinlik modellerinde 20. Yüzyıl Avusturya kadınlarının esintilerini taşıyor. Tasarladığı modellerde detaylara yer vermeyi ve süslemeleri seven Elie Saab 2019 tasarımlarında da 3 boyutlu çiçeklere ve nakış desenlere bolca yer veriyor.

İlgili Link : Bohem Gelinlik Modelleri

Zuhair Murad 2019 Gelinlik Modelleri

zuhair murad 2019 gelinlik modelleri nasıldır

Dünya gelinlik modasına adını kırmızı halı geleneği ile yazdıran Zuhair Murad hayranlıkla izlediğimiz tasarımlarına 2019 sezonunda yenilerini ekledi. 3 boyutlu çiçek figürlerinin sıklıkla kullanıldığı tasarımlarda bu yıl geometrik çizgilere de yer verilmiş.

Jenny Packham 2019 Gelinlik Modelleri

jenny packham 2019 gelinlik modelleri nasıldır

Adı klasik gelinlik tasarımlarına kattığı naif dokunuşlar ile özdeşleşen Jenny Packham 2019 gelinlik kreasyonun da  tercihini sade tasarımlardan yana  kullandı.  Gelinlik modellerini bütünlediği işlenmiş duvaklar ve renkli kumaşlar bu sezonun göze çarpan detayları arasında.

Vera Wang 2019 Gelinlik Modelleri

vera wang 2019 gelinlik modelleri nasıldır

Vera Wang gelinlik modelleri için tüm zamanların en sıra dışı modelleri tanımını yapsak heral de yanlış bir cümle olmazdı. Vera Wang 2019 gelinlik kreasyonlarında yine klasik bir gelinlik modeline rastlamanız pek mümkün değil.

Berta 2019 Gelinlik Modelleri

Berta 2019 gelinlik modelleri nasıldır

Berta gelinlik kreasyonunun en önemli özelliği klasik model gelinliklere kattıkları canlı motifler. Tasarımlarında lüks öğeler kullanmaktan kaçınmayan Berta 2019 gelinlik kreasyonlarında vintage gelinlik modelleri esintilerini bolca kullanmış.

Romona Keveza 2019 Gelinlik Modelleri

romona keveza 2019 gelinlik modelleri nasıldır

Romona Keveza 2019 gelinlik modellerinin en önemli şifresi Prenses Diana’dan eşinlenerek hazırladıkları Fransız danteli ve Swaroski taşların yoğun kullanıldığını görebilirsiniz.

Marchesa 2019 Gelinlik Modelleri

marchesa 2019 gelinlik modelleri nasıldır

Sade görünümü ve romantik detaylarıyla bilinen Marchesa gelinlikleri 2019 gelinlik sezonunda bizi çok şaşırtmadı. Bu senenin koleksiyonunda göze çarpan en büyük detay inci ve dantel kullanımının yoğun olduğu modeller oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here