Vintage Gelinlik Modelleri

Vintage gelinlik modellerinin  en karakteristik ve olmazsa olmaz özelliği gelinliğin daha önceden giyilmiş ya da tarihi bir gelinlik olmasıdır. Genelde gelin adayları tarafından karıştırılan vintage gelinlik modelleri ve Retro gelinlik modelleri arasındaki en önemli fark;  vintage gelinliğin çok müdahale etmeden ilk kullanıldığı dönemin etkileri ve aksesuarları ile kullanılması gerekirken, Retro gelinlikler kullanıldığı dönemin bir kısmını yansıtırken günümüze modernize edilerek uyarlanabilir.  Düğün günü vintage bir gelinlik modeli tercih edecekseniz düğün temanızı da gelinlik seçiminizle uyumlu yapmanızı tavsiye ederiz. İlgili Link: Catherine Deane Bohem Gelinlik Modelleri

Eski filmleri andıran görüntüsü ve kendine has naif güzelliği ile vintage gelinlik modelleri 2018 gelinlik sezonunda adeta sihirli bir çıkış yakaladı.  Eğer sizde bir dönemin özelliğini taşıyan bir vintage gelinlik ile o özel gününüzü karşılamak istiyor ama ailenizden kalma böyle bir gelinliğe sahip değilseniz vintage gelinlik satan mağazalardan rahatlıkla temin edebilirsiniz.

 

Vintage Gelinlik Tercih Eden Gelin Adaylarına Öneriler

Geçmişin izlerinden ilham alan vintage bir gelinlik modeli tercih edecekseniz, öncelikle tarihi yapılardan nostaljik dokulardan hoşlanıyor olmanız gerekir. Ayrıca vintage bir gelinlik modeli seçmek tüm konsepti etkileyeceğinden düğün mekanı süslemesinden aksesuar seçimine kadar aynı uyumu sürdürmeniz gerektiğini unutmayın.

 

Dantel vintage gelinlik modelleri nasıldır

Şık yarım kolları  ve zarif dantel kaplamalı tasarımı ile bu gelinlik modeli size kendinizden emin ve ışıltılı bir görünüm sağlayacaktır.

 

Yarım Kol Vintage Gelinlik Modeli Nasıldır

Derin sırt dekoltesi ve apliklerle süslenen kol detayları ile bu gelinlik modeli mükemmel bir sahil düğününe eşlik edebilir.

 

Kalp Yaka Vintage Gelinlik Modeli Nasıldır

Zarif boyun çizgisi ve büyüleyici kısa  kolları ile yaz gelinleri için düşünülen bu gelinliği şık bir gelin şapkası ile uyumlu kullanmayı düşünebilirsiniz.

 

V yaka Vintage Gelinlik Modeli Nasıldır

V yakası ve klasik midi görünümü ile zarif görünümlü bu model bel bölgesinde kullanılan düz kemer detayı ile gelinliğin üzerinize tam oturarak kadınsı bir görünüm elde etmenizi sağlar.

 

Uzun Kollu Vintage Gelinlik Modeli Nasıldır

Zarif ve uzun görünümü ile son derece kadınsı bir silüete sahip model kabarık gelinlik kesimlerinden hoşlanmayan gelin adayları için ideal bir seçenek olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here