Dağınık topuz modelleri, kadın yaşamının en önemli detaylarından biri. Zira her kadın hayatının bir döneminde kadın gibi hissetmek ister. Yorum bize ait değil. Dünyanın en önemli kadın stilistlerinin pek çoğunun imzasını taşıyan bir yorum. Bugün sizler için dağınık topuz modellerini bir araya getirdik.

Döngülü Dağınık Topuz; Elegan saç modellerini daha önce duymadıysanız modelin elagan saç modellerinin en büyük temsilcilerinden biri olduğunu söylememiz doğru olacaktır. Döngülü dağınık saç modeli olarak bilinen model saçın biraz da olsa saç köpüğü etkisi ile şekillendirilmesi ile ortaya çıkıyor. Önemli bir toplantı da ya da romantik bir akşamda fark etmeksizin her alanda kullanmanız mümkün.     İlgili Link:  Romantik Gelin Saç Modelleri

Kısa Saçlar İçin Topuz; Ama nasıl dediğinizi duyar gibiyiz. Son derece zor gibi görünse de başarılmış ve son derece şık olan modeller arasında yer alıyor. Fakat bu topuzu oluşturmak için saçınızın biraz da olsa hacimli olması gerekiyor. Saç spreyi ile şekillendirme de oldukça başarılı olunan model, Yarım topuz olarak da biliniyor.

Saç Önlerinde Tutamlı Topuz; Saç önlerinde yani alnın iki yanında tutamların yer aldığı model, bu yıl sık sık karşılaşacağımız saç stilleri arasında yer alıyor. Çünkü bayanların özellikle sade makyajlı günlerde tercih ettiği model olma özelliği günlük kullanımda aktif olarak karşılaşmamızı sağlıyor. Son derece başarılı bir saç modeli olması ile denemenizi tavsiye ediyoruz.

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here