Bembeyaz bir gelinlik içinde ışıltılı ve bronz bir ten görüntüsüne kimse hayır demez.Yaz gelini olma fırsatını kaçıran gelin adayları için düğün günü bronz görünmeyi sağlayacak şahane bronzlaştırıcı ürün önerilerimiz var.

 

Peeling Cildinize İyi GelecekBronzlaştırıcı ürünler nelerdir

Bronzlaştırıcı ürün  kullanmadan önce cildi ölü hücrelerden arındırmak cilt temizliği adına nefis bir zemin yaratacaktır. Burun üstündeki yağlı bölge, gelinlik modelinden gözükecek dekolteniz ve bacaklarınız pürüzlerinden arınmış bir şekilde otobronzan ile buluştuğunda mükemmel sonuçlar alacaksınız. Bu nedenle peeling işlemlerinizi muhakkak düğün gününden bir gün öncesi yapmalısınız.

 

Kişisel Bakımınız Eksiksiz OlmalıBronzlaşma önerileri nelerdir

Lazer,ağda,epilasyon gibi kişisel bakım işlemleri  bronzlaştırıcı ürün  kullanımından en az iki gün öce yapılmalı. Cildinizin hassasiyeti geçmeden ürün kullanımı istenmeyen sonuçlar yaratabilir.

 

Uygulama Aşamalarında Özenli OlunBronzlaşma yöntemleri nelerdir

Sprey formundaki brozlaştırıcı ürün  kullanmanın en büyük dezavantajı, etrafa zarar verebilecek formda olmaları. Etrafı korumaya çalışmaktansa, bu tarz  ürünleri banyoda kullanabilirsiniz

 

Cildinizi NemlendirinBronzlaştırıcı ürünler nelerdir

Otobronzanlarla cildinize doğru bir şekilde nüfus etmesi ve kolay uygulanması için cildinizi iyi nemlendirin. Cildinizi nemlendirmek için  vücut yağlarından yardım alabilirsiniz. Sonrasında ürünü vücudunuza çok daha kolay şekilde uygulayabilirsiniz.

 

Eldiven KullanınBronzlaşma önerileri nelerdir

Bu tip ürünleri uygularken eldiven kullanmak işinizi çok kolaylaştıracaktır. Daha sonra eldivenleri çıkarın ve çok az miktarda otobronzanı bir elinizin tersine dökün ,diğer elinizin tersiyle dağıtın. Tırnak etleri ve parmak boğumları gibi bölgelere minik bir makyaj süngerine ürünü alarak tampon hareketlerle uygulayın.

 

MUTLAKA OKUMALISIN! Düğün Günü Işıldayan Bir Cildin Sırrı

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here