Gelinlik Modelleri

Jude Jowilson İmzalı Klasik Gelinlik Modelleri

Jude Jowilson Gelinlik
Avatar
tarafından yazıldı bursagelinlikciler

Klasik gelinlik denildiğinde akla ilk olarak kabarık etekli, beyaz ve saten kumaşlı modeller geliyor. Zamansız yani her dönemde kullanabilecek tarzdaki gelinlikler klasik gelinlik  olarak adlandırılıyor. Tabi sadece bu özellikleri kapsamıyor klasik gelinlikler; balık kesim, dantel güpürler, düz kesimler de klasik gelinlik modelleri arasında yer alıyor.

Jude Jowilson klasik gelinlikUzun yıllardan beri her sene trendler arasında kendine yer bulabilen klasik gelinlik modelleri, heyecan aramayan ve tüm modellere bakarak kafasını karıştırmak istemeyenlerin ilk tercihleri oluyor. Klasik modellerde daha çok sadeliği ve zarafeti gözlemleyebilirsiniz. Abartıdan ve gösterişli detaylardan uzak kalarak hazırlanan klasik gelinlikler tüm gelin adaylarının en şık kurtarıcıları oluyor.

Jude Jowilson gelinlikleri

 

JUDE JOWILSON HAKKINDA

15 yılı aşkın süredir gelinlik ve abiye tasarımı yapan Jude Jowilson, tüm modellerinde estetik, sofistike ve modern tarzlardan esinlenerek ortaya muazzam eserler çıkaran ünlü bir tasarımcı. Kullandığı kaliteli kumaşlar, eklediği zarif dokunuşlar ve detaylarla ön plana çıkan tasarımcı, couture alanında kalitesi konusunda da uzmanlaşmıştır. Tasarımlarında genellikle zarafete ve klasik stile vurgu yapan Jude Jowilson, çarpıcı silüetler oluşturulmasında oldukça başarılı. Her kıyafette kadını gölgelemeyecek çizgileri kullanan tasarımcı, bu özelliğiyle de ön plana çıkıyor.

Jude Jowilson klasik gelinlikler

Jude Jowilson gelinlik

Jude Jowilsongelinlik

Yazar hakkında

Avatar

bursagelinlikciler

Yorum bırak