Kusursuz Pembe Makyajın Sırrı

Şüphesiz her gelin adayı bembeyaz gelinliğinin içinde güzel ve masum görünmeyi arzu eder. Yüzyıllardır sağlıklı görünümün sembolü olan pembe dudaklar ve yanaklar için önerilerimiz kusursuz makyajın anahtarı olacak.

ALLIKLAR

Toz, stick ya da mürekkep; markalar bize farklı yapılarda pek çok allık  sunuyor. ‘’Bu ürünlerden hangisini seçmeliyim ‘’ derseniz ciltte yarattıkları pigment yoğunluğuna göre allıklarla ilgili şu bilgiyi verebiliriz;  Stick Allıklar; Kullanım şekli itibariyle yüzde daha yoğun renkler yaratmanızı sağlar. Mürekkep Allıklar; Yumuşak bir geçiş görüntüsü verir, Toz allıklar ; Daha soft bir bitiş sağlıyor. Seçim size kalmış. Tercihiniz hangisi olursa olsun, makyaj çantanızın vazgeçilmezinin allıklar olduğunu biliyoruz.

 

RUJLAR

Pembe sadece yanaklar damı , dudaklarda pembeleşsin! Nude rujlara veda etme zamanı! Makyaj çantanızdan tüm koyu tonları çıkarın yerini pembenin pastel ve soft tonları alsın. Böylece dudaklarınız kendi doğal rengindeymiş gibi gözükecek. Bu noktada tavsiyemiz mat rujlar yerine kremsi yapıda olanları seçmeniz. Böylece sıcak havalarda dudaklarınızın kuruma sorununu da çözmüş olursunuz. Dudaklarınızı daha dolgun göstermek için dudak parlatıcınızı dudağınızın orta noktasına sürün. Böylece düğün organizasyonunuz boyunca dudaklarınız daha dolgun gözükecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir