Modern Gelin Saç Modelleri

Modern gelin saç modelleri, içinde bulunduğumuz dönemin koşullarına uygun olarak seçilecek olan gelin saç modelleri olarak düşünülse de geçmiş ve geleceğin harmanlandığı modeller olarak belki de en güzel gelin saçı tercihlerini bir araya topluyor. Aradığınız saç modelinin bu listede olduğunu düşünüyoruz. Gelin hep birlikte göz atalım.

Doğal Görünümlü Saç Modeli; Yıllarca hayalini kurduğunuz anda ben zaten doğal da çok güzelim demek isterseniz bu modeli şüphe duymadan kullanabilirsiniz. Fakat omuz hizanızı 5 santim geçen bir saç boyu sizin için ideal olacaktır. Modeli özel kılan bir önemli ayrıntı ise ufak bir aksesuara ihtiyaç duyacağınız gerçeğidir.

Salaş Gelin Saç Modeli; 2019 Yılında beklenen en önemli moda şüphesiz salaş modellerin yeniden sahne alması. Bu nedenle yeni yılda şık ve göz alıcı bir gelin olmak istiyorsanız doğallık ile zarafet arasında biraz kendinize şans tanımanızda fayda var. Doğal ve dağınık duran saç modelinde biraz da olsa saçların yumuşatılması ve daha yoğun bukleler oluşturmanız gerekebilir.

Modern Gelin Saçı Modelleri

Örgü Saç Modeli ve Modelleri; Örgü saç modellerine özel bir parantez açmamız gerekiyor. Çünkü her zaman şık ve göz alıcı olmak istiyorum diyen hanımların ilk tercihi şüphesiz örgülü saçlar olacak. Yapacağınız kısa bir örgü ile saçınızdaki kılçık gibi bir detay bir araya geldiğinde ortamda olan diğer kadınların örgülerinizin düğümleri arasında kaybolmalarını sağlayabilirsiniz.

Topuz Gelin Saçı Modelleri; Modern gelin saçı modelleri arasında son dönemlerde gelinler tarafından farklı şekillerde kullanılan modellerden birisidir. Saçlarınız uzunsa ve hem saçlarım uzun süre dayansın hem de şık, modern bir gelin olayım diyorsanız dağınık topuz modelleri , ense topuzu ya da balerin topuzu olarak bildiğiniz sıkı topuz modellerine yönelebilirsiniz.

Topuz Gelin Saçı Modelleri

Maşalı Gelin Saçı Modelleri; 2019 yılında hem doğal hem de trend gelin saçı modasına haline gelebilecek gelin saçı modelleri arasında maşalı gelin saçları şimdiden kendini göstermeye başladı. Çok kısa olmamakla birlikte saçlarınıza maşayla sık ya da seyrek bukleler yaparak hem doğam hem de kusursuz güzellikte bir gelin haline gelebilir, güzelliğinizi ikiye katlayabilirsiniz.

Klasik ve Modern Gelin Saçı Modelleri; Düğününüz otel düğünü olacaksa şıklıkla beraber size modernliği de getirecek klasik ve modern saç modellerini seçmelisiniz. Örgülü topuz gibi klasik ve modern gelin saçı modelleri güzelliğinize ışıltı katarken topuzun içerisinden çıkartacağınız ince saç tutamları daha genç ve dinamik görünmenizi de sağlayacaktır.

 

MUTLAKA OKUMALISIN! Örgülü Gelin Saçı Modelleri

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here