Genç kızların en önemli günü olan nikah ve düğün törenlerinde giyecekleri gelinlikler bir ömür boyu hatırlanacak olan özel kıyafetlerdir. Yüzlerce farklı tasarımla kullanıcıların beğenisine sunulan gelinlikler, açık veya kapalı modellerle gelin adaylarının hayallerini süslemektedir. Masumiyetin sembolü olan beyaz rengin hakim olduğu gelinlik modelleri, farklı aksesuarlarla birlikte kullanıldığında muhteşem bir görsellik oluşmaktadır.

 

Hakim Yakalı Prenses Model Kapalı Gelinlik: Tesettür giyim tarzını benimsemiş genç kızların tercih ettiği hakim yaka gelinlik modeli, uzun boyunlu ve geniş omuzlu hanımlara ziyadesiyle yakışan bir modeldir. Kollarında bulunan aplikelerle hareketlendirilen bu gelinlik tasarımı, hem sadelikten hem de gösterişli duruştan yana olan gelin adayları için favori sayılan modeller arasında yer alıyor.

hakim yakali prenses model kapali gelinlik

Dantelli Tesettür Prenses Gelinlik: İddialı gelinlik tasarımcılarının elinde özenle hazırlanan dantelli gelinlik modeli, romantik tasarımlara ilgi duyan genç kızların en çok ilgi gösterdiği modeller arasında. Üst tarafı dantel işlemeli olduğundan daha çok küçük göğüslü gelin adayları tarafından tercih edilen model, gösterişli bir gelin tacıyla mükemmel bir uyum yaratıyor.

İlgili Link: 2019 Trend Gelinlik Modelleri

Üç Boyutlu Kabarık Kapalı Gelinlik Modeli:  Üç boyutlu aplikeleriyle tesettürlü gelin adaylarının ilgisini fazlasıyla hak eden model, sade detayları öne çıkaran ve duvaksız kullanılması gereken bir tasarım. Zarif desenleriyle herkesin beğenisini kazanacak olan üç boyutlu gelinlik kabarık etek kısmıyla eşsiz güzellikte bir prenses görünümüne bürünmenizi sağlayacak.

uc boyutlu kabarik kapali gelinlik modeli

Sade Ve Kapalı Prenses Gelinlik Modeli: Şıklığı doğallık olarak algılayan gelin adaylarının tereddütsüz beğeneceği gelinlik modelleri  arasında yer alıyor. Oldukça sade işlemelerle bezenen model, tesettür giyinen gelin adayları için şık ve zarif bir seçenek. Sade görünümünü ince tülden bir duvakla tamamlayan tasarımcılar, modeli doğallık ve zarafeti önemseyen gelin adaylarının beğenisine sunuyor.

 

Genç kızların en önemli günü olan nikah ve düğün törenlerinde giyecekleri gelinlikler bir ömür boyu hatırlanacak olan özel kıyafetlerdir. Yüzlerce farklı tasarımla kullanıcıların beğenisine sunulan gelinlikler, açık veya kapalı modellerle gelin adaylarının hayallerini süslemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here