Tulum gelinlik modelleri, sıradan elbiselerden sıkılan ve farklılık arayanlara hitap ediyor. Çok fazla gördüğümüz ve alışık olduğumuz gelinliklerden olmayan bu tulumlar, yerine ve kullanımına göre şık bir görüntünün ortaya çıkmasını da sağlıyor. Normal gelinliklere göre daha rahat olan tulum gelinlik modelleri, en güzel günlerinde hem rahatlığı hem de şıklığı arayanlar için ideal. Son zamanlarda taleplerin de fazlalaşmasıyla birlikte model çeşitliliğinde artma yaşanan tulum gelinlikler, gelinleri geleneksel modellerden yavaş yavaş uzaklaştırıyor.

tulum gelinlik

Geniş paçalı pantolonu ve kısa kollarıyla son derece günlük ve sade bir tarzı olan bu tulum gelinlik, belindeki siyah kuşağıyla dikkat çekmeyi başarıyor. Tercihi sadelikten yana olanlar, geleneksel modellerin dışına çıkarak bu tarz sofistike bir tulumu tercih edebilirler. İlgili Link: Midgley Khloe Dantel Gelinlik Modelleri

tulum-gelinlikler

Modern tasarıma sahip bu tulum, v yakasındaki dantel detayıyla şık bir görünüm kazanıyor. Abartıdan uzak, şık bir gelinlik tercihi yapmak isteyen aynı zamanda farklı da görünme arzusu taşıyan kadınlar bu tulum gelinliğe bayılacak.

tulum-gelinlik-modelleri

Kaliteli ve yaratıcı tercihler yapmayı sevenler için hazırlanan bu tulumun, üst bölümündeki düğmeli bölümün tasarımında bir yelekten ilham alınmış. Ciddi ve resmi bir havaya sahip olan bu tulum gelinlik, şık düğünler için güzel bir tercih olabilir.

gelinlik-tulum

İtalyan kumaş ve dantel korseyle hazırlanan bu tulum, pudra tonundaki rengiyle dikkat çekiyor. Dantelli üst bölümündeki dekolteler bu tulum kadınsı ve seksi bir görünüm de kazandırıyor.

tulum gelinlik

Tamamı dantelle hazırlanmış bu tulum, romantik bir havaya sahip. Dantellerin arasında kullanılan inci boncuklar sayesinde ışıltı kazanan tulum gelinlik, kadınsı ve modern görünümün garantisini veriyor.

tulum gelinlik

Tamamen farklı ve yaratıcı bir model arıyorsanız, kısa paçalı tulum gelinlik sizin tüm ihtiyaçlarınıza uygun olacaktır. Kalın dantelle hazırlanan bu şirin gelinlik, özellikle de genç gelin adaylarına hitap ediyor. Yaz aylarında yapılack bir kır düğünüyle muazzam şekilde uyum sağlayacak olan bu tulumun zarif tasarımı size asalet ve zarafet katacak.

 

MUTLAKA OKUMALISIN! 2018’in En Çok Tercih Edilen Gelinlik Modelleri

 

11 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here