Düğün Günü Işıldayan Bir Cildin Sırrı

Düğün günü tüm gelin adayları pürüzsüz ve parlayan bir cilde sahip olmak ister. Beklediğiniz büyük gün geldiğinde cildinizin ışıltısıyla dikkat çekmek istiyorsanız, önerilerimize dikkat edin.

 

TABLO GİBİ

Mat kırmızı ruj seçimi gece boyunca yüzünüzde aydınlık bir görünüm oluşturur. Bu noktada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta arada bir rujunuzu tazelemeyi unutmayın.

 

KLASİK VE ŞIK 

Göz makyajı seçiminde 2017 yılının en trend makyaj modeli olan hafif smokey yaparak şık ve romantik bir duruş elde edersiniz. Bu makyaj yöntemi aynı zamanda düğün fotoğraflarınızda oldukça büyülü bir etki yaratmanızı sağlar.

 

MODERN GÖRÜNTÜ

Naif görünümlü ,ışıl ışıl ışıldayan toz pembe göz makyajı,ve dut kurusu rengindeki ruj seçimi ile modern görünümlü bir gelin olabilirsiniz. Pırıltılı pembenin masum çekiciliği ile göz kamaştıracaksınız.

 

DOĞAL GÖRÜNTÜ

Günlük hayatınızda makyaj yapmayı çok tercih etmeyen bir gelin adayı iseniz, yüzünüze hafif bir bazla düzleştirerek başlayabilirsiniz. Daha sonra elmacık kemiklerinizi ve kaşlarınızı ortaya çıkartacak bronz tonlarla nüden bir makyaj görünümü elde edeceksiniz.

 

GÜÇLÜ BAKIŞLAR

Yoğun ve kalın eyeliner kullanımının bir gelin için ne kadar doğru olup olmadığı konusunda kararsız olabilirsin. Rahatlıkla söyleyebiliriz ki kalın ve hafif kuyruklu eyeliner  gözlerinizi olduğundan büyük göstereceğinden etkili bakışlara sahip olmanızı sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir