Düğün günü tüm gelin adayları pürüzsüz ve parlayan bir cilde sahip olmak ister. Beklediğiniz büyük gün geldiğinde cildinizin ışıltısıyla dikkat çekmek istiyorsanız, önerilerimize dikkat edin.

 

TABLO GİBİiddaali gelin makyaji

Mat kırmızı ruj seçimi gece boyunca yüzünüzde aydınlık bir görünüm oluşturur. Bu noktada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta arada bir rujunuzu tazelemeyi unutmayın.

 

KLASİK VE ŞIK  romantik gelin makyaji

Göz makyajı seçiminde 2017 yılının en trend makyaj modeli olan hafif smokey yaparak şık ve romantik bir duruş elde edersiniz. Bu makyaj yöntemi aynı zamanda düğün fotoğraflarınızda oldukça büyülü bir etki yaratmanızı sağlar.

 

MODERN GÖRÜNTÜmodern gelin makyaji

Naif görünümlü ,ışıl ışıl ışıldayan toz pembe göz makyajı,ve dut kurusu rengindeki ruj seçimi ile modern görünümlü bir gelin olabilirsiniz. Pırıltılı pembenin masum çekiciliği ile göz kamaştıracaksınız.

 

DOĞAL GÖRÜNTÜdogal gelin makyaji

Günlük hayatınızda makyaj yapmayı çok tercih etmeyen bir gelin adayı iseniz, yüzünüze hafif bir bazla düzleştirerek başlayabilirsiniz. Daha sonra elmacık kemiklerinizi ve kaşlarınızı ortaya çıkartacak bronz tonlarla nüden bir makyaj görünümü elde edeceksiniz.

 

GÜÇLÜ BAKIŞLAR gelin makyaji

Yoğun ve kalın eyeliner kullanımının bir gelin için ne kadar doğru olup olmadığı konusunda kararsız olabilirsin. Rahatlıkla söyleyebiliriz ki kalın ve hafif kuyruklu eyeliner  gözlerinizi olduğundan büyük göstereceğinden etkili bakışlara sahip olmanızı sağlayacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here