Blog

Balayı Tatiline Gideceklere Yol Önerileri

Balayı Tatili İçin Öneriler
Avatar
tarafından yazıldı bursagelinlikciler

Balayı yapmak isteyen yeni çiftler, tatil için hem kendi tarzlarına uygun hem de rahat edebilecekleri sakin yer arayışına girerler. Evlilikte ilerleyen kişiler belki kalabalık yerlerden hoşlanabilirler. Birbirilerine alışmış ve etraftan etkilenmezler. İstedikleri gibi rahat takılma şansları vardır. Fakat yeni evli çiftler de durum böyle değildir. Daha birbirleriyle dolu dolu vakit geçirerek birbirlerine alışmadıkları için kalabalık ortamlarda rahatsız olabilirler. Bu sebeple hem tatil yapmaya uygun hem de rahat ve sakin yerleri tercih etmek balayı için daha uygundur.

 

 

İhlâs Armutlu Tatil Köyü  

 

Armutlu tatil köyü birçok açıdan balayına uygun bir tatil yeridir. İçerisinde deniz imkânı olması en güzel tercih sebeplerinden birisidir. Denize  girmenin yanı sıra ultra deniz manzarası ile görselliğin tadının çıkarıldığı bir yerdir. Denizin yorduğu kişiler içinse havuz imkânı da bulunur. Ayrıca villa ve devre mülklerin yanında açık büfe kahvaltı imkânı da vardır. Bisiklet sürme parkurlarının yanı sıra, Atv motosiklet gezi turları da bulunur. Luna parkıyla ve halı saha imkânı ile eğlenmenin zirvesine ulaşılır. Çocuk sahibi kişilere özel oyun parkları olduğu gibi eşiyle baş başa gidenlerin her türlü eğlenme imkânı olan çok güzel bir tatil yeridir. Balayı için gayet makul, orta düzeyde bir fiyat imkânı olduğu için rahatlıkla herkes tarafından tercih edilir.

 

Bolu Tatil Yerleri 

 

Balayı yapmak isteyen kişiler için ikinci seçenek, doğa harikası olan Bolu şehridir. Bolu da balayı yapmak için birçok güzel yer vardır.  Özellikle Bolu Narven tatil kasabası bu yerlerin başında gelir. Süper lüks devre mülkler sayesinde rahat ve konforlu bir tatil yapmanın yanı sıra yemek yemek için kafeterya ve restoran imkânı da bulunur. Oyun oynama imkânları da olduğu için çiftler eğlenebilir. Bolu da gezilecek birçok doğal yer olduğu için kahvaltıdan sonra gezerek doğanın tadı çıkarılır.

 

Antalya Tatil Villaları 

 

Antalya’nın Kaş ilçesinde bulunan villalar balayı için en uygun yerlerden birisidir. Deniz ve havuz imkânı da bulunduğu için çok fazla tercih edilir. Muhafazakâr insanlara özel yerlerde bulunduğundan her yaşam tarzına uygun yerler bulunur. Bu sayede hem göze hem de ruha hitap ederek güzel bir tatil imkânı sunar. Arabasıyla gidenler için çok güzel kamp alanları da vardır.

 

Sakarya’ da Balayı İmkânları  

 

Özellikle Sakarya Karasu bölgesinde bulunan tatil yerleri balayı için en güzel tercihlerden birisidir. Hem bedava büyük sahil imkânı olması, hem de isteyenler için bar seçeneği sunma açısından oldukça zengindir. Karasu dışında Sakarya’ da bulunan Kuzuluk bölgesi de kaplıcaları açısından sağlık için çok fazla tercih edilir. Şifalı suyu sayesinde en çok ilgi duyulan tatil yerlerindendir. Balayında bu yerlerden herhangi bir tanesi tercih edilerek, eğlence ve rahatlığın keyfi çıkarılır.

 

Balayı yapmak isteyen yeni çiftler, tatil için hem kendi tarzlarına uygun hem de rahat edebilecekleri sakin yer arayışına girerler.

Yazar hakkında

Avatar

bursagelinlikciler

Yorum bırak