2018’i uğurlamaya hazırladığımız şu günlerde 2019 gelinlik modası şekillenirken 2018 yılının en çok tercih edilen gelinlik modellerini araştırdık.

Her genç kızın en özel ve en güzel olmak istediği gündür düğün günü.  Bu özel gün için evlilik arifesindeki her gelin adayının kafasında muhakkak bir gelinlik modeli vardır.

Siz gelinlik modelinize karar vermeden önce son araştırmalarınızı yaparken , size fikir vermesi için 2018’in en çok tercih edilen gelinlik modellerini inceledik

Dantel Gelinlik Modelleri

Dantel Gelinlik Modelleri Nasıldır

Klasikten vazgeçmeyen gelinlerin öncelikli tercihi olan dantel, 2018 sezonunun da trendy seçimleri arasında… Gelinlere nostaljik bir hava veren dantel gelinlikler detaylardaki ince dokunuşlarla daha da göz alıcı hale geliyor. Dantel, gelinlik tasarımlarında pek çok farklı şekilde yer buluyor. Bazen eteklerde dantel işlemeler karşımızı çıkıyor; bazen göğüs kısmı tamamen dantele bürünüyor. Baştan aşağı dantel ile tasarlanan gelinlikler ise görkemi ve asaleti bir arada sunuyor. İlgili Link : Veromia Kadınsı Ve Rpmantik Gelinlik Modelleri

Prensesi Andıran Gelinler

Prenses gelinlik modeli nasıldır

Kabarık eteklerin gelinliklere kattığı görkem yıllardır değişmiyor. Kabarık etekli gelinlik modelleri gelinlere romantik ve prenseslere yakışır bir görünüm veriyor.

Boyunuz Uzun ve Beliniz İnce İse Deniz Kızı Gibi Görünebilirsiniz

balık gelinlik modeli nasıldır

Vücudu kusursuz bir şekilde saran deniz kızı modeli gelinliklerde etek detayları ve sırt dekolteleri hayli dikkat çekiyor. Tek parça gelinlik tercih ediyorsanız , boy ve kilo oranınız da ideal ise bu tarz gelinlikleri siz de tercih edebilirsiniz. Bu modellerde dantelin hakimiyeti hissedilirken ,bele takılan kemerler ile gelinlikler hareket kazanıyor. Saçlar da gelinliğin modeline uygun olarak genellikle topuz olarak taranıyor.

Tek Omuz Gelinlik Modelleri

tek omuz gelinlik modelleri nasıldır

Tek omuz modası tüm moda dünyasında geçen yıldan beri çok moda. Tabii gelinlik modasında da aynı durum söz konusu. Tek omuz , geniş omuzlara sahip gelin adaylarında çok güzel duracağı gibi , dar omuzlu gelin adaylarını olduğundan daha hacimli göstereceğinden çok doğru bir seçim olmayabilir.  Tek omuz gelinlik modellerinde dantel ve tafta modellerde kendinden omuzlu modellerin yanı sıra omuzda geniş organza çiçeklerin kullanıldığı modeller ön planda.

Zerafetini Geçmişten Alan Vintage Gelinlikler

vintage gelinlik modelleri nasıldır

Bu sezon klasiklerin  yanı sıra geçmişin geçmişin izlerini üzerinde taşımak isteyen gelinler çok şanslı.

Çünkü vintage modası geri geldi. Adeta siyah beyaz bir film karesinden günümüze uzanan gelinler, vintage gelinlikler sayesinde romantik ve oldukça duru bir güzelliğe bürünüyor…

Saçlarla ve doğal makyajla bütünlük sergileyen tüller,hafif topuzlar ve narin eteklerle vintage tarzı oldukça zarif…

 

MUTLAKA OKUMALISIN! En Çarpıcı 13 Gelinlik Modeli

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here