Gelinlik Modelleri

2018’in En Çok Tercih Edilen Gelinlik Modelleri

2018 gelinlik modelleri
tarafından yazıldı bursagelinlikciler

2018’in En çok Tercih Edilen Gelinlik Modelleri

2018’i uğurlamaya hazırladığımız şu günlerde 2019 gelinlik modası şekillenirken 2018 yılının en çok tercih edilen gelinlik modellerini araştırdık.

Her genç kızın en özel ve en güzel olmak istediği gündür düğün günü.  Bu özel gün için evlilik arifesindeki her gelin adayının kafasında muhakkak bir gelinlik modeli vardır.

Siz gelinlik modelinize karar vermeden önce son araştırmalarınızı yaparken , size fikir vermesi için 2018’in en çok tercih edilen gelinlik modellerini inceledik

Dantel Gelinlik Modelleri

Klasikten vazgeçmeyen gelinlerin öncelikli tercihi olan dantel, 2018 sezonunun da trendy seçimleri arasında… Gelinlere nostaljik bir hava veren dantel gelinlikler detaylardaki ince dokunuşlarla daha da göz alıcı hale geliyor. Dantel, gelinlik tasarımlarında pek çok farklı şekilde yer buluyor. Bazen eteklerde dantel işlemeler karşımızı çıkıyor; bazen göğüs kısmı tamamen dantele bürünüyor. Baştan aşağı dantel ile tasarlanan gelinlikler ise görkemi ve asaleti bir arada sunuyor.

Dantel Gelinlik Modelleri Nasıldır

Prensesi Andıran Gelinler

Kabarık eteklerin gelinliklere kattığı görkem yıllardır değişmiyor.Kabarık etekli gelinlikler gelinlere romantik ve prenseslere yakışır bir görünüm veriyor.

Prenses gelinlik modeli nasıldır

Boyunuz Uzun ve Beliniz İnce İse Deniz Kızı Gibi Görünebilirsiniz

Vücudu kusursuz bir şekilde saran deniz kızı modeli gelinliklerde etek detayları ve sırt dekolteleri hayli dikkat çekiyor. Tek parça gelinlik tercih ediyorsanız , boy ve kilo oranınız da ideal ise bu tarz gelinlikleri siz de tercih edebilirsiniz. Bu modellerde dantelin hakimiyeti hissedilirken ,bele takılan kemerler ile gelinlikler hareket kazanıyor. Saçlar da gelinliğin modeline uygun olarak genellikle topuz olarak taranıyor.

balık gelinlik modeli nasıldır

Tek Omuz Gelinlik Modelleri

Tek omuz modası tüm moda dünyasında geçen yıldan beri çok moda. Tabii gelinlik modasında da aynı durum söz konusu. Tek omuz , geniş omuzlara sahip gelin adaylarında çok güzel duracağı gibi , dar omuzlu gelin adaylarını olduğundan daha hacimli göstereceğinden çok doğru bir seçim olmayabilir.  Tek omuz gelinlik modellerinde dantel ve tafta modellerde kendinden omuzlu modellerin yanı sıra omuzda geniş organza çiçeklerin kullanıldığı modeller ön planda.

tek omuz gelinlik modelleri nasıldır

Zerafetini Geçmişten Alan Vintage Gelinlikler

Bu sezon klasiklerin  yanı sıra geçmişin geçmişin izlerini üzerinde taşımak isteyen gelinler çok şanslı.

Çünkü vintage modası geri geldi. Adeta siyah beyaz bir film karesinden günümüze uzanan gelinler, vintage gelinlikler sayesinde romantik ve oldukça duru bir güzelliğe bürünüyor…

Saçlarla ve doğal makyajla bütünlük sergileyen tüller,hafif topuzlar ve narin eteklerle vintage tarzı oldukça zarif…

vintage gelinlik modelleri nasıldır

Sırt Dekolteli Gelinlikler

2018 ,cesur gelinler için birbirlerinden iddaalı gelinliklerin vitrinleri süslediği bir yıl. Sırt dekoltesi ve yoğun seksepal  dantel işlemeler bu yazın en çok tercih edilen gelinlik modellerinden. Beyaz şıklığa hoş bir seksilik katan modellerde Fransız dantelleri transparanlarla birleşerek sırtınızda görsel bir şölen oluşturuyor. Transparan tül üzerine döşenmiş inciler ve taşlar gelinliğe ekstra hareket katarken bel hizasını aşıp kalçaların üzerine kadar inen dekoltenin boyutuna karar vermek gelinlere kalmış .Sırtınızı kapatmamak için duvak ve saç seçiminde sadeliği tercih etmenizi tavsiye edebiliriz.

 

 

Yazar hakkında

bursagelinlikciler

Yorum bırak