Gelinlik Modelleri

Veromia Kadınsı ve Romantik Gelinlik Modelleri

Veromia gelinlik modelleri nasıldır
Avatar
tarafından yazıldı bursagelinlikciler

Kadınsı ve romantik gelinlikler, genellikle bahar ayları için tercih edilen modellerdir. Bu gelinliklerin tasarımıyla hem romantik ve masalsı hem de kadınsı ve cazibeli görünüme vurgu yapılır. Kadınsı özelliğinin ön plana çıkması için çoğu modelde dar kesim tercih edilir. Bu gelinlikler de en çok ince ve düzgün fiziğe sahip olan kadınlara yakışır. Dantelli kumaş ve detaylara da hem romantik hem de kadınsı havaya dikkat çekilmesi için fazlaca yer verilir. Bu tarz gelinliklerin hemen hemen hepsi her türlü mekana uyum sağlayacak şekilde hazırlanır.

İşlemeli balık kesim gelinlik modeli nasıldır

Balık kesim gelinlik, vücudu saran yapısıyla kadınsı görünüme vurgu yapıyor. Tamamında kullanılan kabartmalı desenler ve dantel detaylar da masalsı bir hava yakalanmasını sağlıyor. Kuyruk da eklenen bu model, her mekana uyum sağlayabilcek bir yapıya sahip.

veromia A kesim gelinlik nasıldır

A kesim eteğe sahip ve düz bir kumaşla hazırlanan bu gelinlik, sade ve klasik görünümüyle şık bir görüntünün yakalanmasına yardımcı oluyor. Bu gelinlik kombinleneceği aksesuarlarla kadınsı ve romantik bir havaya bürünebilir.

Veromia romantik gelinlik modeli nasıldır?

Saten kumaşla hazırlanan gelinliğin üst bölümündeki boncuklu gövde elbisenin sadelikten uzaklaşarak romantik bir tarza bürünmesini sağlıyor. Beline bağlanan saten kuşakla da şıklığını tamamlayan bu romantik gelinlik modeli, son derece dikkat çekici ve gösterişli bir görünüme sahip.

Veromia Balık Gelinlik Modeli Nasıldır?

Sofistike ve zarif bir tasarıma sahip olan balık kesim gelinlik, son derece romantik ve kadınsı bir model. Gövde bölümünde kullanılan taş ve boncuk işlemeleri gelinliğe şık bir görünüm katarken, sade formdaki eteğiyse dengeli bir hava yakalanmasını sağlıyor.

Veromia A kesim tül gelinlik modeli nasıldır?

Tülle hazırlanan A kesim gelinlik, gövde bölümünde kullanılan pembe çiçeklerle masalsı bir görünümü garantiliyor. Hem şirin hem de çekici bir havaya sahip olan bu gelinlik, tam bir bahar modeli.

İşlemeli balık kesim gelinlik modeli nasıldır

Işıltılı işlemeler ve desenlerle süslenen balık kesim gelinlik, özel tasarımıyla dikkat çekiyor. Çapraz bantla süslenen gövde bölümü ve ince yapılı dantelleriyle göz kamaştıran bu gelinlik, romantik görünümün üst düzey olduğu bir model.

Yazar hakkında

Avatar

bursagelinlikciler

Yorum bırak