Romantik gelinlik denildiğinde akla ilk olarak danteller, işlemeler ve ışıltılı taşlar geliyor.  Bu detayları üzerinde barındıran tüm gelinlikler, romantik kategorisinde değerlendirilebilir. Her model ve tarzdaki gelinliklere bu gibi küçük dokunuşlarla romantik bir hava eklenebilir. Her sezon gelinlik  trendleri arasında yer alan romantik gelinlik modelleri, hiç modası geçmeyen nadir gelinlikler arasında da yer alıyor. Romantik gelinliklerin en önemli özelliklerinden biri de abartıdan uzak ve sade tasarımlı olmasıdır.

Enzoani-romantik-gelinlik

Katlı ve hafif kabarık tül eteği ile boncuklarla süslenmiş üst bölümü sayesinde romantik bir hava kazanan gelinlik, kır düğünleri için uygun bir model.

Enzoani-romantik-gelinlikler

Sade ve çarpıcı bir gelinlik arayanlar, bu romantik havaya sahip dantel gelinlik modelleri arasında tercih edebilirler. Parlak formlu ince kemerle renk kazanan bu gelinlik, yaz ayları için ideal.

Enzoani-romantik-gelinlik-modelleri

Yumuşak dokulu saten kumaşla hazırlanan bu gelinlik, göğüs ve omuz bölümlerindeki taşlı detaylarla romantik bir hava yakalanmış. Zarif bir tasarıma sahip olan bu elbise, sizin masalsı bir görünüm kazanmanıza yardımcı olacak.

romantik-gelinlik

Düz kesime sahip bu gelinliğin üzerindeki 3 boyutlu desenleri süsleyen ışıltılı boncuklar adeta göz kamaştırıyor. İnce ip askıları ve tasarımıyla zarafeti sembolize eden bu gelinlik kullanıldığı ortama romantik bir hava getirecek.

romantik-gelinlikler

Retro esintileri de üzerinde barındıran bu gelinlik, zarif ve şık bir tasarıma sahip. Eski zamanların romantik havasını günümüze taşıyan elbise, özellikle üst kısmında kullanılan detaylarla göz kamaştırıyor.

romantik-gelinlik-modelleri

Üst bölümü drapelerle süslenen balık kesim gelinliğin eteğindeki katmanlı ve kabarık tül kumaş dikkatleri üzerine topluyor. Nefes kesen şıklığı garantileyen bu elbise, kır düğünlerinin romantik havasına uyum sağlayacak. İlgili Link: Wendy Makin Fransız Gelinlik Modelleri

MUTLAKA OKUMALISIN! 2019 Gelinlik Trendleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here