Kiğılı Damatlık Modelleri

1938 Yılında kurulan ve erkek giyim modasının yönünü belirleyen damatlık markaları arasında yer alan Kiğılı , dünyanın dört bir yanında  ürettiği modelleri ile günümüz damatlarının stil sahibi, rahat ve konforla kullanabilecekleri modeller üretiyorlar.

Kiğılı Damatlık Modelleri  2019 sezonunda Kiğılı seçimleri siyah, lacivert, ekru ve bordo üzerine yoğunlaşmış.  Bu renklerin yanı sıra 2018 damatlık modasında senenin favori rengi olan mavi tonlarına damatlık modelleri 2019 sezonun da  sıkça yer verilmiş.

Kiğılı Damatlık Modelleri arasında ipek ve saten kumaş kullanımı oldukça ön planda . Yaka seçimlerinde şal ve hakim yaka kullanımı ve Kiğılı markasının artık imzası haline gelmiş büyük papyon bu yılda markanın seçimlerinde öne çıkıyor.  Papyon kullanımın ı tercih etmeyen damat adayları için  alternatif olan kravat modellerinde ise renkli modeller mevcut.

Kiğılı’nın kendine özel detaylarla seçimlerini şekillendirmek isteyen damat adayları içinde çözüm önerileri bulunuyor.  Markanın özel dikim hizmeti sayesinde damatlığınızı tüm detaylarıyla istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. İlgili Link ; Damatlık Seçeminin Püf Noktaları

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here