Dağınık Gelin Topuzu Önerileri

Düğünlerin ilgi odağı olan gelinler, gelin topuzu ve saç modelleri ve tercihleri ile de gecenin kazananı ya da kaybedeni olma arasında ince bir çizgi de yürüyecekler. Bu nedenle önceden biraz yardım almak ve ideal saç modelini belirlemek oldukça büyük katkı sağlayacaktır. Biz de bugün sizler için ideal dağınık saç modellerini bir araya getirdik.

Yan Dağınık Topuz; Yan dağınık topuz, şüphesiz topuz saçlar arasında en şık seçimlerden biri olma özelliği taşıyor. Saçların hacimli olduğu durumlarda sansasyon yaratacak kaliteye erişen saç modeli ile daha çok orta ve orta uzun saç boyutları için tercih edilebilir. Gelinler içinde ideal tercihlerden biri olacaktır. Saçların bir tarafa toplandığı ve ahenk içinde bulunan saçlar her düğün konseptine uygun trend gelin saçı modellerinden birisidir.

dağınık gelin topuzu modelleri nasıldır

 

Düşük Dağınık Topuz; Dağınık saçlar sunduğu görüntü ile hep kapatıcı hem de kurtarıcı olarak görülüyor. Oysa dağınık saçların kendine has şıklığı ile özellikle ense de toplanan topuz bir araya geldiğinde gelinin en büyük kurtarıcılarından birine dönüşeceğini söylemek mümkün. Son derece pratik olması yanı sıra herkes tarafında beğenen bir model olması söz konusu saç ile düğünde boy göstermek için yeterli.

Çift Örgülü Dağınık Topuz; Listemiz topuzdan devam etse de düğünlerde özellikle tercih edilmesi ile dağınık topuzların değişik kombinasyonları size ışıltı sunacak endişelenmeyin. Çift örgülü dağınık topuz da yine özel saç modelleri arasında yer alan başın çift tarafından gelen ince saç tutamları ile birleşen baş üstünde yapılan topuz ile taç için ideal alanı oluşturan bir model olma özelliği taşıyor.

Çift örgülü dağınık topuz modelini kullanan gelin adaylarının ek olarak taç ve benzeri yardımcı unsurlar kullanmamasına gerek olmamakla birlikte örgü modeli dağınık topuzu hareketlendirmektedir ve ilgi çekiciliğini arttırmaktadır.

Bukleli Dağınık Topuz; Gelin saçı modelleri arasında gelinler tarafından sık tercih edilen bukleli dağınık topuz modeli, maşalı topuz modelleri kategorisinde yerini almaktadır. Maşayla bukleli hale getirilerek tepeden ya da enseden toplanan saçlar buklelerin dansıyla olduğundan daha şık ambiyansa bürünecektir. Straplez ve tül askılı gelinlik modelleri için bukleli dağınık topuz modelleri en ideal tercihlerdendir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here