2018 Gelin Çiçeği Trendleri

Zarif gelinlerin, hayatının şıklığını tamamlamak için gelin çiçeklerine ihtiyaçları vardır. 2018 gelin çiçekleri trenleri ile güzel olan gelinlikleriniz daha da güzelleşerek, etrafınızı büyülemenize yardımcı olacaktır. Bir dönem yapay çiçekler zamanına damgasını vururken son yıllarda canlı ve kurutulmuş çiçekler daha çok tercih edilmektedir. Her yıl değişen trendler de bir sene yapay çiçekler moda iken farklı bir yıl canlı çiçekler trend olmaktadır. Gelinin tarzına ve gelinliğine uygun bir şekilde tasarlanan gelin çiçekleri rengârenk de olabileceği gibi toz renklerden de dizayn edilebilir. Bir ömür boyu hatıra olarak saklandığı için gelin çiçekleri usta eller tarafından tek tek işlenerek oluşturulmaktadır.

Gelin Çiçeği Modelleri

2018 gelin çiçeği trendleri arasında olup gelin adaylarına ilham vereceği düşünülen modeller şöyledir:

Pastel tonlardaki kurutulmuş çiçeklerin ortasına yerleştirilmiş yıldız çiçekli buket

Rustik temalı düğün ve gelinlik için doğal çiçek arajmanlı buket

Şatafatsız düğünler için büyük buketlerden uzak sadece bir tek çiçek oluşan minimal çiçek

Gelinliğe en çok yakıştığı düşünülen pembe tonlu bir buket

Sadece yakın dostların davet edildiği ve kumsalda yapılan düğün için en doğru seçim zeytin ve defne ağacı dallarından oluşturulan buket

Tam karar veremeyen gelinler için doğal bitkilerin serpiştirildiği buket

Farklılığını ortaya koymak isteyenler için çiçek yerine sırf yeşilliklerden oluşturulan buket

Karakterindeki renkliliği düğününe yansıtmak isteyen gelinler için rengârenk canlı çiçeklerden oluşan buket

Masalımsı bir düğün için en zarif tercih sadece lavantalardan oluşturulan bir buket

Masumiyetin ve güzelliğin sembolü beyaz lalelerden oluşan bir buket

Gelin Çiçeği Modelleri

 

Zarif gelinlerin, hayatının şıklığını tamamlamak için gelin çiçeklerine ihtiyaçları vardır. 2018 gelin çiçekleri trenleri ile güzel olan gelinlikleriniz daha da güzelleşerek, etrafınızı büyülemenize yardımcı olacaktır.

 

Gelin Çiçeğinin Hangisi Size Uygundur?

Düğün bir bayan için en önemli gündür ve bu günde ortamdaki en şık ve zarif kişi olarak parmakla gösterilmek ister. Özel günde giyilecek gelinliğin seçimi önemli olduğu kadar gelin çiçeğinin seçimi de oldukça önemlidir. 2018 gelin çiçeği trendleri, gelinliğin önüne geçmeyip tamamlayıcı olan buketlerdir.  Romantik bir yapıya sahip olanlar gelinliğine de uygun olduğu müddetçe pastel çiçekleri seçebilirler. Canlı, hareketli ve ışıltılı bir yapıda olan gelin adaylarının ise en az karakteri kadar ışıldayacak ve etrafı aydınlatacak canlı çiçekleri tercih etmelidir. Renkli ve özgür bir gelin için ise rengârenk çiçeklerden kurutularak oluşturulan buket tam da gelinliğini tamamlayacaktır.

 

MUTLAKA OKUMALISIN! Gelin Buketi Modelleri

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here