Hayatının en önemli gününe hazırlanan gelin adayları için dünya gelinlik modasında neler olup bittiği muhakkak aklınızdan geçmiştir.  Tam da bu düşünceden hareketle ünlü modacıların gelinlik kreasyonlarında neler var, hangi detayları öne çıkarmışlar. Sizin için araştırdık.

Uzun kollu gelinlikler, straplez modeler, ilginç tasarımlar en ilgi çekici gelinlik modelleri hepsini bu sayfada bulacaksınız.

Hayley Paige Gelinlik Modelleri

Hayley Paige Gelinlik Modelleri Nelerdir

Üniversite yıllarında keşfedilen Hayley Paige,  gelinliklerinde ana tema sadelik ve şıklık.  Yer yer parlak ve mat noktalarla tezatlıklar yaratan tasarımlarda dantel ve dalgalanan tül kumaşlar hakim. İşte Hayley Paige gelinlikleri… İlgili Link:  En Çarpıcı 13 Gelinlik Modeli

Zuhair Murad Gelinlik Modelleri

Zuhair-Murad-Gelinlik-Modelleri nelerdir

Dünyanın en beğenilen gelinlik tasarımcılarından olan Zuhair Murad, göz kamaştırıcı gelinlik severlerin modacısı…Hemen her gelinlikte gördüğümüz dantel, onun tasarımlarında tam bir baş tacı. Gelinliğini tasarlayacağı kişileri ince eleyip sık dokuyan Zuhair Murad, en ince ayrıntısına kadar özen gösterip tasarladığı gelinliklerin giyildiği düğün gününde de gelinleri yalnız bırakmıyor.

Vera Wang Gelinlik Modelleri

Vera-Wang-gelinlik-modelleri nelerdir

Gelinlik deyince akla gelen ilk isimlerden biri olan 1949 doğumlu Çin asıllı Amerikalı moda tasarımcısı Vera Wang, moda dünyasının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

Uzun yıllar Vogue dergisinde çalıştıktan sonra, Ralph Lauren için çalışmaya başlayan modacı daha sonra kendi tasarımlarını yapmaya başladı ve tüm dünyanın dikkatini çekti. Gelinlikleri kadar gece elbiseleri de dikkat çeken Wang, pek çok ünlünün tercih ettiği isim oldu.

Sophia Tolli Gelinlik Modelleri

Sophia tolli gelinlik modelleri nasıldır

Sophia Tolli gelinlikleri, geleneksel gelinliğin çekiciliği ile hafif, klasik romantikliği harmanlar.

Gelinlikler boncuk işlemesi, büzgüler, danteller, ve fiyonk gibi zarif detaylarla süslüdür.Zarafet ve çekicilik esastır. Yetenekli bir terzi olan teyzesi sayesinde kumaşlar, dikiş makineleri ve elbise modelleriyle çevrili bir ortamda büyüyen Sophia Tolli, üniversite yıllarında geleneksel dikiş teknikleri ve terzilik ile ilgili yöntemler araştırır ve uygular. Tasarımlarında ise genellikle saten ve tüllerle bezenmiş klasik romantizm uyumu dikkat çekiyor.

Sophia  Tolli imzalı yeni sezon gelinlik modelleri oldukça çarpıcı ve başarılı! Farklı denenmiş modeller arasında yeni trend olan gelinlik modellerinden straplez ve balık gelinlik modelleri de oldukça göze çarpıyor. Bunların yanında geniş bir yelpazeye sahip olan Sophia Tolli gelinlik modelleri pek çok vücuda ve gelin adayına hitap edecek nitelikte.

 

MUTLAKA OKUMALISIN! 2018’in En Çok Tercih Edilen Gelinlik Modelleri

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here