Nişan Tepsisi Modelleri

Nişan tepsisi modelleri son yıllarda artan seçenekleriyle gelin adaylarının seçim yapmasını oldukça zorlaştırıyor. Kız tarafının yaptığı nişan töreninde yüzüklerin getirildiği nişan tepsisi özenle seçilmeli ve çok şık görünmelidir. Eskiden sadece ahşap ve metal malzemelerle hazırlanan nişan tepsileri tercih edilirken şimdilerde ise aynaları tepsiler moda oldu. Aynalı nişan tepsileri üzerinde isimlerin ve tarihlerin yazıldığı bölümlerin dışında bir de makas koymak için bölüm bulunuyor. Nişan tepsisi modelleri arasından zevkinize uygun olanı seçerek en özel anınızı şık detaylarla kusursuz hale getirebilirsiniz.

Gümüş ve Aynalı Nişan Tepsisi Modeli

Söz ve Nişan Hazırlıkları sürecinde titizlikle seçilmesi gereken nişan tepsisi modelleri içinde en çok tercih edilen modellerin başında gelen Gümüş ve Aynalı Nişan Tepsisi Modeli farklı geometrik desenler ve işlemeler ile müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Eskitme işlemleri ile birlikte çiçek ve kurdele kullanılarak süsleme yapılan Gümüş tepsiler oldukça zarif ve vintage bir yapıya kavuşturulmaktadır. Aynalı Tepsi modellerinde ise kenar bölgelere parlak taş döşemeleri yapılmakta ve tepsi içerisinde ayna da bulundurulabilmektedir. Ayrıca polyester esaslı malzemeler de aynalı modeller yoğun bir şekilde kullanılabilmektedir. Bahsedilen materyallerin kullanılması sonucu hazır bir şekilde satılan tepsi modelleri olduğu gibi kişisel zevkler doğrultusunda evdeki imkanlar ile süsleme yapabilmek de mümkündür.

Gümüş ve Aynalı Nişan Tepsisi Süsleme Malzemeleri

Gümüş ve Aynalı Nişan Tepsisi Modeli ile ilgili bir seçim yaptıktan sonra tepsiyi evdeki imkanlar ve kişisel zevkler doğrultusunda süslemek istediğimiz zaman öncelikle silikon tabancası, yüzük yükselticisi ve makas gibi materyallerin temin edilmesi gerekmektedir. Nişan tepsisi satın alım sürecinde orta boyutlarda ve ağır olmayan bir modeli tercih etmek en uygun karar olacaktır ve bahsedilen materyaller haricinde oluşturulmak istenen konsepte uygun biçimde kuru çiçek, kurdele, püskül ve boncuk, inci gibi süs malzemeleri satın alınabilir. Deniz konseptine uygun bir tepsi görünümü oluşturulmak istendiğinde deniz kabuğu, gemi ve balık gibi figürler kullanılabilir. Kış konseptli tepsi modellerinde ise kar tanesi ve kozalak gibi unsurlar görselliği farklı boyutlara taşımaya yardımcı olacaktır.

Gümüş ve Aynalı Nişan Tepsisi Modeli farklı geometrik desenler ve işlemeler ile müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Eskitme işlemleri ile birlikte çiçek ve kurdele kullanılarak süsleme yapılan Gümüş tepsiler oldukça zarif ve vintage bir yapıya kavuşturulmaktadır.

Nişan Tepsisi ve Materyalleri Temin Edilebilecek Yerler

Nişan etkinliği ile ilgili oluşturulacak konsepte karar verildikten sonra kullanılacak Gümüş ve Aynalı Nişan Tepsisi Modeli ile ilgili konsepte uygun olacak şekilde kapsamlı bir araştırma yapmak gerekir. Bu bağlamda bölgede bulunan gümüşçü dükkanları , kuru çiçek ve süsleme materyalleri için çiçekçiler, kuş figürü gibi unsurlar kullanılmak istendiği takdirde zücaciye dükkanları gereken yardımı sağlayacaktır.  Tepsi içerisine ayna yerleştirilmek istendiğinde muhakkak aynacılara uğranılmalı ve ayna üzerine boncuk gibi aparatlar yerleştirmek için de boncukçulardan fikir alınmalıdır. Tepsideki görselliği zenginleştirme adına kullanılabilecek kurdele, dantel gibi figürleri temin edebilmek için tuhafiye dükkanlarına uğranılabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here