Retro gelinlik modelleri, 60’lı ve 70’li yılların esintilerini üzerinde barındırır. Genel anlamda da birkaç sezondur büyük popülerlik kazanan retro tarz, gelinliklerde de hakimiyetini hissettiriyor. Yansıttığı yılların çizgilerini ve ruhunu taşıyan retro gelinlikler, bu tarzda bir düğün organize etmek isteyenlerin yardımına koşuyor. Her mekana uyum sağlayabilecek tarzda modellerin bulunduğu retro gelinlik koleksiyonları geçmiş zamanların romantik ve tarihi dokusunu en özel günlerinize taşıyor. Geçmişi ve günümüzü en doğru şekilde harmanlayarak ortaya çıkarılan retro gelinlikler, dört mevsime uygun modelleri sizlere sunuyor.

Justin-Alexander-gelinlik

Retro tarzda en çok kullanılan etek, midi boydur. Bu etek boyunun en güzel örneklerinden biri olan bu modelde 50’li yıllardan esinlenilmiş. Pamuklu Venedik danteliyle hazırlanan bu gelinlik, ışıltılı dokusuyla sizi kendine hayran bırakacak.

Justin-Alexander-gelinlikler

Rüya gibi bir düğünün gelini olmak isteyenler için hazırlanan bu retro gelinlik, romantik bir havayı da beraberinde getiriyor. Katlı etek formuyla mükemmel bir görünüme bürünen elbise, katların ucundaki dantellerle şık bir model haline geliyor. Üst bölümünde de kabartmalı işlemeler kullanılan gelinlik, masalsı bir tarza sahip.

Justin-Alexander-gelinlik-modeli

Retro gelinlikler arasından çarpıcı bir model seçimi yapmak isteyenler için hazırlanan bu gelinlik, katlı ve hacimli tülden yapılan eteğiyle göz kamaştırıyor. Balık kesim olarak hazırlanan bu elbisenin eteğin dışında kalan tüm bölümlerinde kullanılan dantel ve sırtta verilen dekolte, cazibeyi arttıran unsurlar oluyor.

Justin-Alexander-gelinlik-modelleri

Balık kesim olarak hazırlanan bu retro gelinlik, tamamında kullanılan ışıltılı boncuk ve taş işlemeleriyle harika bir görünümü garantiliyor. Etek kısmında tül kullanıldığı bu gelinlik, yaka ve kol bölümündeki transparan tül kumaşıyla da dikkatleri üzerine topluyor.

Justin-Alexander-retro-gelinlik

Eski dönem esintilerini üzerinde taşıyan bu gelinlik, uzun boylu ve zayıf adayların kullanımı için hazırlanmış. Sırt bölümünde yer verilen desenler ve işlemeler bu gelinliğin iddialı bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor.

Justin-Alexander-retro-gelinlik-modelleri
Beyaz dışında bir gelinlik hayali kuran hanımlar için de retro gelinlikler arasında uygun modeller var tabi. Pembe renkli bu gelinlik, prenses görünümünü garantiliyor. Üst bölümünde taş ve boncuk işlemeleri bulunan ve tül eteğe sahip olan bu gelinlik, peri masallarını aratmayacak mükemmellikte. İlgili Link: Seksi Gelinlik Modelleri

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here