Gelinler İçin Aksesuar Önerileri

Hayatın en anlamlı ve özel günü olan düğünlerde genç kızlar haliyle hem şık hem de benzersiz olmak istemektedir. Seçilen şık gelinliğin yanında aksesuar olmazsa olmazlar arasındadır. Gelinler için aksesuar önerileri konusunda birbirinden farklı birçok seçenek ortaya çıkmaktadır. Gelinler için aksesuar önerilerinin ilk başında ayakkabı ve çanta gelmektedir. Gelinliğin şıklığını tamamlayacak en önemli iki parçadır. Sonrasında hem gelinliğin hem gelinin tarzına uygun seçilen duvak tamamlayıcı aksesuar parçalar arasındadır.

 

Gelinler için aksesuar önerileri, gelinlik için aksesuar seçiminde gelinliğin modeli göz önüne alınmalıdır. Duvakla beraber kullanılacak olan gelin tacı seçimi gelinliğe ve duvağa uygun yapılmalıdır. Gelin çiçeği özen isteyen parçalar arasındadır.

 

Gelin Tacı

Gelin tacı gelinliği tamamlayan en önemli parçalardan biridir. Gelinliğin yanında duvağın da tamamlayıcı parçası olarak dikkat çekmektedir. Her model gelinliğe uygun tasarlanan gelin tacı modellerinde farklılık görülmektedir. Gelin tacı  kristal taç, incili taç ve çiçekli taç olmak üzere farklı çeşitleri bulunmaktadır. Kristal taç genellikle taş işlemeli gelinliklerde tercih edilmektedir. Sade ve dantel detaylı gelinliklerin tamamlayıcı parçası incili taçtır. Kır düğünü ile bütünleşen çiçekli taç farklı renkleri ile gelinlerin beğenisine sunulmaktadır. Gelin tacı seçiminde ilk başta uyum önemlidir. Seçilen tacın güzel görünmesi için gelinlik ve duvakla uyum sağlaması gerekmektedir. Gelin tacı her sezon gelinlik modellerine göre farklı modellerde üretilmektedir.

Gelin tacı gelinliği tamamlayan en önemli parçalardan biridir.

 

 

Taçlı Gelin Saçı Modelleri

Gelinler saçlarında çok eski zamanlardan beri taçları fazlaca kullanırlar. İster açık bırakılsın, ister yarım toplansın isterse de topuz yapılsın ışıl ışıl o taçlar illa kullanılır. Son zamanlarda sadece taş ve boncuklular değil de çiçek motifli olanları da revaçta. Taçlı gelin saçı modeli dediğimizde de karşımıza çok fazla seçenek çıkıyor. Gelinliliğiniz modelini de göz önünde bulundurarak seçeceğiniz saç modelinde istediğiniz tarzda taç kullanabilirsiniz. Yapılı ve gösterişli modellerden hoşlanıyorsanız, şık bir topuz yaptırarak ışıltılı bir taç da kullanabilirsiniz. Daha salaş ve sevimli bir hava yakalamak istiyorsanız, açık veya yarım toplu saçlarınıza çiçekli ya da örgü taçları ekleyebilirsiniz. Saçlarında illa ışıltılı bir aksesuar görmek isteyenler hayalindeki saç modeli yaptırdıktan sonra istedikleri taçı saçlarıyla kombinleyebilirler. Taçlı gelin saçları her zaman daha gösterişli ve dikkat çekici olur bunu da asla unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here