2019 Yazının Trend Düğün Fikirleri

2019 yılı romantizm dolu düğünlerin çok fazla yer alacağı bir yıl olacak denilebilir. Düğün için hazırlanacak mekandan seçilecek gelinlik modellerine kadar romantizmin hissedileceği düğünler 2019 yılının trendleri arasında olacaktır. Ayrıca 2019 yazının trend düğün fikirleri arasında ince detaylarla düşünülmüş ve modaya uygun şekilde tasarlanmış şık davetiyeler alacaktır. Düğünlerden sonra hoş ve güzel hatıraların her zaman anılabilmesi için fotoğraf çekimi olmazsa olmazlardandır. Düğün mekanında çekim için çiçeklerle hazırlanmış güzel bir alanda ya da havuz başında balonlar ya da farklı aksesuarlarla verilen pozlar, hem misafirlerin hem de düğün sahibinin unutamayacağı anılar arasında yer alacaktır.

Düğün Fikirleri Nelerdir

 

2019 Yazının Trend düğünü İçin Renk Seçimi

Düğünlerde romantizmin rengi olan pembeye oldukça fazla yer verilecektir. 2019 yazının trend düğün fikirleri arasında soft ve tatlı renk seçimleri ön planda olacak ve içlerinde de en çok pembe tercih edilecektir. Masumiyeti yansıtan pembe rengin misafirlerin ve gelin masasını süsleyen düğün çiçeklerinde, sandalyelere bağlanan kurdelelerde, mekanı süsleyen farklı aksesuarlarda kullanılması ortama hoş bir hava da katacaktır. Ayrıca gecenin önemli detaylarından olan yumuşak tonlarda çiçeklerle süslenmiş bir pasta da yaz düğünü için iyi bir seçim olacaktır.

2019 Yazının Trend Düğünü İçin Gelinlik Seçimi

 

2019 yazı düğünlerinde gelin ve damat adaylarını romantizm dolu ve masallardaki gibi bir düğün beklemektedir. Klasik gelinlik modellerinin daha çok tercih edileceği düğünlerde gelinler birer prenses ve damatlar ise prens olarak karşımıza çıkacaklardır. 2019 yazının trend düğün fikirleri ile tasarlanan düğün organizasyonları uzun süre akıllarda kalacak bir etki bırakacaktır.

2019 yılı romantizm dolu düğünlerin çok fazla yer alacağı bir yıl olacak denilebilir.

 

Kişilerden sıkıldıysanız ve yıllarca hafızalarda kalacak bir düğün hayal ediyorsanız,2019 yazının trendy fikirlerine mutlaka göz atın.

Düğün davetinizi, Twitter ve Facebook gibi sosyal medya kanallarından duyurun.

Düğününüz için bir tema belirleyin ve dekorasyondan yemeğe kadar her şeyi buna göre tasarlayın .30’lu ya da 60’lı yıllar, meyveler ya da deniz gibi aklınıza gelen her şey harika bir temaya dönüşebilir.

Danslı ve canlı müzikli bir karşılama kokteyli düzenleyerek misafirlerinizin yemek öncesinde hoşça vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

Servis elemanlarına özgün birer kıyafet ya da renkli özel eldivenler giydirebilirsiniz. Fuşya rengi eldivenler, kırmızı önlükler ya da renkli gözlükler esprili olabilir.

Çiçek yapraklarını suyla dolu yassı cam vazolara serpiştirebilirsiniz. Hatta birkaç tane mum eklerseniz ışık vazonun içinden geçerken hoş bir görüntü yaratacaktır.

Salonda çikolata şelalesi gezdirin. Bitti , beyaz ve sütlü olmak üzere en az üç çeşit çikolata şelalesini taze dilimlenmiş meyveler eşliğinde tüketen konuklarınızı hayal edin. Alternatif olarak her masada küçük birer fondü ya da şelale iştah açıcı olabilir.

Masa ve sandalyelerinizin ayaklarını sarmaşıklarla, yapraklarla ve ağaç dallarıyla süsleyebilirsiniz.

Misafirlerinize çikolata ya da şekerleme barı hazırlayın. Kokteyl esnasında afiyetle tüketilen bu çikolata ya da şekerlemelerin yapımına anlatan mini workshop düzenleyin. Misafirleriniz şekerlemeleri tadarken bu çalışmada yer alsın ve yapımını öğrensin.

Misafirlerinize özel bir dilek ağacı hazırlayın. Hakkınızdaki düşüncelerini küçük kağıtlara yazıp bu ağaca asabilirler. Düğün sonunda bu mini mektuplar bir kutuya koyulabilir.

Misafirlerinize nikah şekeri yerine uçan balon, şişelerde zeytinyağı, gibi alternatif hediyeler sunabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here