Kısa Gelin Saçı Modelleri

Kısa gelin saçı olmaz! Diyenlerdenseniz yanıldığınızı söylememizde fayda var. Kısa gelin saçları oldukça popüler bir şekilde kullanılmaya başlandı. Bizde sizler için Avrupa ve dünya da en çok tercih edilen kısa saç modellerini bir araya getirdik. Gelin hep birlikte inceleyelim.

Küt Kısa Saçlar; Saçınızın boyu kulak hizanızı biraz geçiyorsa bu model sizin için ideal bir seçim olacak. Çünkü hem yapması hem de koruması oldukça kolay. Küçük bir taç ya da tül ile son derece şık görünmeniz mümkün. Saç tellerinin ince olduğu ve gerdanının ince olduğu gelinlerde bu model son derece şık durmakta. Fakat tersi durumlarda bu modelden vazgeçmeniz iyi bir tercih olacaktır.

Kısa Saçlı Topuzlar; Gelin olmanın altın kuralı topuz saça sahip olmaktır. Düşüncesindeyseniz yanılmıyorsunuz. Özellikle gelinler arasında yaygın olan Kısa saçlı topuzlar listemize girmeyi hak eden modeller arasında yer alıyor. Fakat burada postiş kullanmak ya da orta kısalıkta bir saça sahip olmak size oldukça fayda sağlayacaktır. Aksi durumlarda ne yazık ki topuz ile aranıza mesafe koymanız gerekiyor.  ilgili Link:  Örgülü Gelin Saçı Modelleri

Çiçekli Kısa Saç Modeli; Her kadın hayatının bir anında prenses olmayı hak eder. Tek ihtiyacı olansa iyi bir saç buketi. Bu amaçla ortaya çıkan modellerden biri olan çiçekli kısa saç modeli, gelinlerin şıklığını doğallığını ve birkaç iyi tonda seçilen çiçeğin mucizelerini bir araya getirmiş durumda.

4 thoughts on “Kısa Gelin Saçı Modelleri

 • Avatar
  31 Ocak 2019 tarihinde, saat 18:11
  Permalink

  Cok guzel tavsiyeler kısa sac en zoru olmasina ragmen oneriler dikkat cekici

  Yanıtla
  • Avatar
   7 Şubat 2019 tarihinde, saat 11:25
   Permalink

   Beğenmenize Sevindik Teşekkürler 🙂

   Yanıtla
  • Avatar
   7 Şubat 2019 tarihinde, saat 11:25
   Permalink

   Yorumunuz için Teşekkürler 🙂

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir