Düğününüzü Farklı Kılacak Öneriler

Evlilik arifesinde olan her çift düğün merasiminin eşsiz ve benzersiz olmasını ister. Evet biliyoruz düğün hazırlıkları yeterince yorucu , düşünsenize sizde istemez misiniz yıllar sonra o günü hatırladığınızda minik hoşlukların sizde ve davetlilerde yarattığı gülümsemeyi. Haydi o zaman düğün merasiminizde mevsimsel detayları da işin içine katarak tamamen size özgü farklılıklara imza atabilirsiniz.

Hadi Bir Selfie Çekelim

Hayatımızın ve kutlamaların olmazsa olmazı artık selfie çekmek ve elbette sosyal medyada paylaşmak için hazırlanan selfie kaşeleri de günümüz düğünlerinin yeni eğilimlerinden biri.

Oturma Düzeninde Titizlik

Düğünlerde kimin hangi masada oturacağı da her anlamda dikkat edilmesi gereken konuların başında geliyor Girişte onları yönlendirecek bir yoksa oturma planını gösteren yaratıcı çözümlere başvurabilirsiniz Bu çözüm, bir merdivene mandallarla asılacak kartların da olabilir ahşap bir plakaya asılacak çerçeveler de olabilir.

Nostalji Duvarı

Sizin ve müstakbel eşinin eski fotoğraflarıyla düğününüzde biraz da nostalji yapabilirsiniz Onlar uzunca bir mekanizmaya  yukarıdan aşağı asabilir ve kare çiçeklerle renklendirebilirsiniz. Ya da eski kapıya fon olarak kullanıp çerçeve içindeki aile fotoğraflarınızı merdivene asabilirsiniz İlgili Link :  Kına Gecesi İçin Alınacaklar

En Özel Gününde El Emeğin Olsun

Kağıttan çiçeklerin düğün sektöründe bu kadar patlamasının sebeplerden biri de kendin yap kültürünün tüm dünyadaki  hızlı yükselişi. yüksek Düğününde kağıttan çiçekler kullanmak isteyen gelinler yeterince araştırma yapıp emek harcayarak kendi buketlerini kendileri yapıp hayat boyu saklayabilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here