Adım Adım Düğüne Fit Bir Görünümde Hazırlanmak İçin Öneriler

Düğün öncesi ruhunuzu ve bedeninizi mevsime hazırlamalısınız. İşte düğün öncesi ruhunuza ve bedeninize iyi gelecekler listesi.

Fit Bir Vücut

Bu süreçte kesinlikle tatlandırıcı ve diyet ürünler tüketmeyin. Bol su için. Sporu akşam yapmayın. Sabahları yapın. Yemeklerden sonra asla spora gitmeyin. Süt ve süt ürünlerini  bir miktar kısıtlayın. Unutmayın 1 bardak çay veya kahve vücuttan bir bardak su çalar. Balıkyağı mutlaka hayatınızın bir parçası olsun. 3 ayda sağlıklı bir programla fit bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Tatlı Bağımlılığını Kontrol Altına Alın

İncecik bir vücut hepimizin hayali. Ancak kışın aldığımız kiloları son dakika diyetleriyle bikini vücuduna dönüştürmek adeta kabus. Ah o tatlılar, pastalar, şekerler yok mu? Hep onlar yüzünden oluyor bu kilolar, göbekler. Diyet döneminde mahrum kalıp sonra tekrar tatlı tutkunuza yenilenlerdenseniz bir de bu metodu deneyin öyleyse… Bağımlılıklardan kurtulma konusunda dünya çapında tanınan, enerjiye dayalı doğal arınma yöntemi Abrahamson Metodu, gluten, şeker ve sigara gibi bağımlılıklara son veriyor.

Yöntemi geliştiren Ehud Abrahamson bakın ne diyor? “Biz, terapi esnasında, alışkanlık sağlayan bölgedeki reseptörleri uykuya geçiririz. Beynin bu bölgesi, dinlenme moduna girer. Ama, şunu mutlaka söylemeliyim ki, bu terapi, kesinlikle bir hipnoz değildir. İnsanları uyutmuyoruz. Sadece, onların beyinlerindeki bu bölgeyi, yani reseptörleri uykuya geçiriyoruz. İnsanların bilinçleri, bu tedavi süresince, sürekli olarak açıktır. Bu metodun, hipnozla hiçbir benzerliği yoktur. Bu metodda, acupressure uygulanır.

Akupunktur, iğneyle yapılır. Biz ise acupressure yapıyoruz, yani belli noktalara baskı uyguluyoruz. Bu metod, meridyenlar üzerine acupresur yapılması olarak tanımlanabilir. Abrahamson metodu, Çin tıbbındaki meridyenlerin vücuttaki fiziksel noktalarına acupresure uygulanmasıdır. Sigara için, akciğerler üzerindeki meridyenlere, seker ve gluten için ise mide üzerindeki meridyenlere basınç uyguluyoruz. Beyindeki bağımlılık yapan noktalan etkilemek için hem şifa, hem bio-enerji uyguluyoruz.

İlgili Link : Nikah Günü Nasıl Alınır

Düzenli Masaj Vücudunuza ve Ruhunuza İyi Gelecek

Düzenli olarak yaptırılan masajın, zihinsel ve bedensel yorgunluğu azaltıcı etkileri bulunuyor. Profesyonel ellerde rahatınıza bakmaya  ne dersiniz?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here