Blog

Gelin Saçı Modelleri 2018

Gelin Saçı Modelleri 2018 Nasıldır
Avatar
tarafından yazıldı bursagelinlikciler

Gelin Saçı Modelleri 2018

Düğün günü tüm gözler gelin üzerinde olacak, bunu hepimiz biliyoruz. Düğünün en gözde kişisi olan gelin ise hayatının en mutlu gününde hayatının en güzel görünümüne sahip olmak isteyecektir. Bu görünüm ise sadece gelinlik ile değil gelinlik, saç, makyaj, ayakkabı, takılar gibi birbirinden farklı ama bütünleyici birçok parça ile olacaktır.

Düğün günü harika bir görünüm yaratmak istiyorsanız öncelikle sizin için en uygun saç modelini bulmalısınız. Bu sebeple düğünden önce mutlaka farklı saç kesimleri ve renkleri denemenizi ve gelin saçı 2018 modasına göz atmanızı  tavsiye ederiz. Size en uygun saç modelini bulduktan sonra ise yine düğünde hangi saç modelini tercih edeceğinize karar verebilirsiniz.

Gelin Saçı Modeli

2018 yılı içerisinde en çok tercih edilen gelin saçı modellerinden birisi de at kuyruğu modelidir. Ancak at kuyruğu modeli bazı gelinler tarafından oldukça sade bulunabilmektedir. Böyle bir durumda at kuyruğu ile örgü modellerin birleştirilmesi halinde oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Gelin Saç Modelleri 2019 modasında sıklıkla rastlayacağınız bir diğer tercih ise; dağınık gelin saç modelleri olacaktır. Dağınık gelin saç modellerinin yaz düğünleri ,kır ve plaj düğünleri için şahane bir tercih  olduğu yadsınamaz bir gerçek.

Açık gelin saçı modelleri arasında bir seçim yapacaksanız, seçeceğiniz gelinlik modelinin ön kısmının detaylı yada dekolteli bir model olmasına dikkat edin, böylece saç modeliniz kendini gösterecektir.

Düğün günü harika bir görünüm yaratmak istiyorsanız öncelikle sizin için en uygun saç modelini bulmalısınız.

Ayrıca uzun ve kaliteli saçlara sahip gelin adayları artık saçlarını topuz model yaptırmak yerine açık bırakmayı daha çok tercih ediyorlar. Hem daha modern hem de daha şık görünmesi sebebiyle özellikle 2018 yılında açık gelin saçı modeline sıklıkla rastladık.

Yıllarca gelin saçı denildiği zaman uzun saçlar, at kuyrukları ve hatta topuz modeller aklımıza geldi. Gittiğimiz her düğünde adeta tek bir kuaför tarafından tüm gelinlerin saçları yapılmış gibi aynı tip saç modelleri ile karşılaştık.

Ancak özellikle birkaç yıldır marjinal tarzların benimsenmesi ile gelin adayları da çok daha farklı tarzlarda gelinlikler seçmeye ve buna uygun olarak gelin saçları yaptırmaya başladılar. Kısa saçlara sahip olunduğu için takma saçlara başvurma yoluna artık son. Daha önce de belirttiğimiz gibi kısa saçlar ile nasıl asil ve şık olunabildiğini yeni gelin adayları bizlere gösterdi.

Kısa gelin saçı modelleri ile spor modellerin elde edilmesi oldukça kolaydır. Ancak gelin adayları daha şık ve göz alıcı modeller tercih etmek de isteyebilirler. Kısa gelin saçı 2018 modasına göz atmanızı tavsiye ederiz. ve katlı bir saç kesimi ile beraber aksesuar olarak taşlı saç tokalarının kullanılması halinde oldukça şık bir görünüm elde edilebileceğini ve gece boyunca sizin güzelliğinizin konuşulacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Yazar hakkında

Avatar

bursagelinlikciler

Yorumlar

  • Çiçekli Gelin Saçları tabi tercih meselesi ama sanki saçı kapatıyormuş gibi geliyor bana 2018 de 2 arkadaşım evlendi ikiside saçına çiçek detayı yaptırdı. Bence saçı kapatmamak gerekli ama tabi topuzların üst kısmına bazen gerçektten de yakışıyor. Offf çok kararsızımm 🙂

  • Yani Son zamanalrda yazınızda belirttiğiniz gibi marjinal saç kesimleri mode oldu ancak benim fikrim duvakla birleşen uzun bir saç geline her zman daha çok yakışır.

  • Merhaba bence gelin saçı bu modellere nazaran biraz daha sade olmalı diye düşünüyorum yani bu kadar haraket saçı kabarık ve gereğinden fazla büyük gösterebilir.

Yorum bırak