Aşk Kokan Göz Alıcı Abiyeler

En özel davetler için kıyafet seçimi yaparken işinizi kolaylaştırmak istedik. Her geçen gün birbirinden şık model ve tarzlarda kendini yenileyen abiye modası, hem dünyada hem ülkemizde moda severlerin ilgi odağında.

Seveceğinizi ve ilham alacağınızı düşündüğümüz abiye modellerini bir araya getirdik.

goz alici abiyeler

Abiye Önerileri

2018 Abiye modellerinde sıkça rastladığımız pantolon modellerini seçeceksiniz. Kısa boylu bayanların topuklu ayakkabılarını saklamak uzun boylu hanımlarınsa daha şık görünmek adına tercih edecekleri ispanyol paçalar zarif görünümünüzü destekleyerek havalı bir etki yaratmanızı sağlayacaktır.

 

Abiye elbise seçerken dikkat edilmesi gereken iki önemli unsur ise seçtiğiniz elbisenin kumaşının vücut yapınıza uygunluğu ve tercih ettiğiniz rengin ten renginizle uyumlu olmasıdır. Çok kalın ve enine dokunmuş kumaşlar vücudunuzu olduğundan kalın göstereceğinden ince ve boyuna kalın dikilmiş kumaşlar fazlalıklarınızı saklamak adına daha doğru bir seçim olacaktır .Diğer bir önemli etken ise seçtiğiniz elbisenin ten renginize uygun olması…

2018 Abiye Modası

2018 Abiye sezonunda uçuşan kumaşlar, hafif parlak dokular ve neon renkler ön planda. Bu yıl tulumlar yine ön planda yer alırken özellikle göğüs dekolteli ve geniş kemerlerle kombin edilmiş tasarımlar revaçta..Transparan modelleri abiye elbise ve gömleklerde rahatça kullanan modacılar cesur bayanların tercihi olmaya devam edicek.Bu yıl uzun abiye modellerinde neon renklerin yanı sıra pullu,işlemeli,payetli, dantel detaylar ön plana çıkıyor. Uzun elbise tasarımlarında asimetrik kesimler kayık ve derin  V yaka modellerinin tercih edildiğini görüyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here